ZWROT
PODATKU

USŁUGI
KSIĘGOWE

PRACOWAŁEŚ W HOLANDII? NALEŻY CI SIĘ ZWROT PODATKU! POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ TWOJE PIENIĄDZE! SPRAWDŻ JAKIE TO PROSTE!

Chcesz odzyskać podatek z Holandii? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Obliczymy Twój indywidualna zwrot! To nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje!
Wystarczy wypełnić formularz „Obliczymy Twój Zwrot” zamieszczony obok. Otrzymałeś za mały zwrot podatku z Holandii? Zrobimy Dla Ciebie ponowną darmową kalkulację Twojego zwrotu. Możemy postarać się o zwrot jaki Ci się naprawdę należy do 5 lat wstecz!

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i poinformujemy o wysokości zwrotu. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień nasz konsultant odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Holandii.

Wyślij sms’a o tresci „Zwrot Podatku Holandia” na numer +48 512 355 064, a my oddzwonimy do Ciebie na własny koszt!

O zwrot podatku za pracę w Holandii można ubiegać się za 5 ostatnich lat np. w roku 2013 składamy deklaracje za lata: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Ponadto rozliczenie z zagranicznym urzędem nie powoduje problemów z rozliczeniem z urzędem polskim.

Dajemy możliwość uzyskania zwrotu podatku z Holandii z 2013 roku do 01-07-2014!!! (pod warunkiem złożenia dokumentów do dnia 31-03-2014)

Pamiętaj, im szybciej zamówisz i odeślesz uzupełnione dokumenty – tym szybciej możesz liczyć na swój zwrot podatku!

Jako jedna z niewielu firm w kraju jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst. Nasza firma posiada numer BECON – holenderski numer identyfikacji agenta podatkowego, co świadczy o pełnym profesjonalizmie usług związanych z rozliczaniem podatku z Holandii. Dzięki numerowi nasze sprawy są szybciej procesowane oraz mamy stały kontakt z urzędem holenderskim i możemy szybko i skutecznie odzyskać Państwa zwrot podatku.

WIELKIE ZWROTY ZAMIAST WIELKICH OBIETNIC!!

 
 
 

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

   

Opłaty(bez prowizji i bez dodatkowych opłat)

 

Płatność pobierana „z góry”
Jednorazowa opłata, bez względu na wysokość zwrotu i bez dodatkowych opłat

Płatność pobierana po odzyskaniu zwrot podatku
Opłata w ratach

 

150 zł 
(promocyjna cena trwa do 17-01-2014) 

300 zł 

Rozliczenia podatku za pracę w Holandii dla osób rozliczających się poraz drugi i każdy
kolejny rok za pośrednictwem naszej firmy
 *

 

10% rabatu

Rozliczenie „zerowe”

50 zł

* – rabatów nie łączymy z innymi ofertami promocyjnymi oraz nie sumujemy ze sobą.

PROCEDURA PRZY OPŁACIE „Z GÓRY”:

Wolisz osobiście wydrukować, wypełnić i wysłać komplet formularzy, niezbędnych do rozliczenia podatku z Holandii opłata „ z góry”? Pobierz je tutaj:

POBIERZ DOKUMENTY

Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Holenderski Urząd Skarbowy wyda w odpowiednim czasie decyzję o wysokości należnego Ci zwrotu podatku (pisemna decyzja, którą otrzymasz na Twój adres domowy z Holenderskiego Urzędu Skarbowego (adres, który widnieje w systemie urzędu).
Wkrótce po wydaniu decyzji, urząd wyśle Ci pieniądze, i tak:

 • Jeżeli w dokumentach do rozliczenia podałeś numer konta holenderskiego, urząd automatycznie po wydaniu decyzji, przeleje na to konto zwrot podatku. Termin przelewu zależy wyłącznie od urzędu skarbowego.
 • Jeżeli natomiast nie podawałeś żadnego numeru konta (gdyż nie masz osobistego konta założonego w holenderskim banku) na Twój adres domowy zostanie wysłany druk do podania polskiego konta bankowego tzw. ‚opgaaf rekeningnummer, który należy uzupełnić i odesłać priorytetem do Holandii. Po okresie około zazwyczaj 6-9 tygodni powinieneś otrzymać zwrot podatku. W razie jakichkolwiek niejasności przy wypełnianiu powyższego druku, zadzwoń, a otrzymasz bezpłatną pomoc w tej kwestii.

Uwaga!! Przy obu wyżej wymienionych procedurach, pamiętaj, żeby poinformować nas z jakiej formy płatności korzystałeś w ubiegłych latach rozliczając się z podatku holenderskiego poprzez inną firmę (opłata prowizyjna, czy opłata z góry).To ważne, ponieważ chcemy zapobiec sytuacji, w której Holenderski Urząd prześle zwrot podatku na konto poprzedniej firmy.

Bezpłatnie dla klientów EU Service:

 • Wstępna analiza zwrotu podatku
 • Reklamacja zwrotu podatku
 • Tłumaczenie pism z Holenderskiego Urzędu Podatkowego
 • Prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych z Holenderskim urzędem podatkowym
 • Porady i konsultacje

Pytania i odpowiedzi

Czym jest zwrot podatku z Holandii?
Holenderski system podatkowy zezwala polskiemu pracownikowi, który uzyskał zarobki w Holandii, na składanie zeznania podatkowego w tym kraju. Bardzo wielu takich pracowników ma dzięki temu możliwość odzyskania znacznej części zapłaconego w tym kraju podatku i składki ubezpieczenia społecznego. Dzieje się tak, ponieważ holenderski pracodawca co miesiąc potrącą pracownikowi zaliczkę na podatek. Składając zeznanie roczne, można wtedy odzyskać całość zaliczki- jeżeli zarobiło się kwotę wolną od podatku lub tylko jej część. Wszystko zależy od wysokości zarobków pracownika, okresu w jakim pracował w Holandii, tego w jakim progu podatkowym się znajduje oraz wysokości potrąconego podatku od wynagrodzenia. Rodowici Holendrzy mają obowiązek składania rozliczenia podatkowego, natomiast pracownicy z Polski nie – chyba, że dostaną wezwanie z urzędu z wyznaczonym terminem do złożenia rozliczenia. Pracownicy mogą się ubiegać o zwrot za 5 lat wstecz!

Kto może ubiegać się o zwrot podatku holenderskiego?
Zwrot nadpłaty podatkowej przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała na terenie Holandii, której od wynagrodzenia pracodawca potracił podatek i która posiadała tzw. BSN (wcześniej znany jako nr sofi), który jest odpowiednikiem polskiego NIP-u). BSN numer (het BurgerServiceNummer), to numer identyfikacyjny nadawany każdemu, kto mieszka i pracuje w Holandii. Posiadając numer BSN można o wiele sprawniej załatwić różne sprawy urzędowe. Z numerem BSN można już szukać pracy, natomiast bez posiadania tego numeru, nie otrzyma się legalnego zatrudnienia.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku?
Zgodnie z informacjami jakie podaje Holenderski Urząd Skarbowy, czas oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, to okres minimum trzech miesięcy, ale ze reguły procedura ta trwa od 3 do 6 miesięcy za dany rok podatkowy. Na taki stan rzeczy nie mamy większego wpływu, jest to uzależnione od Holenderskich Urzędów Skarbowych, które rozliczając podatek kierują się systemem bardziej „losowym” niż chronologicznie. Urząd ma czas na wydanie decyzji aż 3 lata. Rozliczenie z 2012 roku, złożone w naszym biurze przed dniem 31 marca 2013 daje możliwość szybszego otrzymania zwrotu podatku, po 1 lipca 2013 (dotyczy tylko bieżącego roku podatkowego).

W jaki sposób ubiegać się o zwrot podatku holenderskiego?
Podstawą do rozpoczęcia procedury rozliczenia podatku holenderskiego jest przedłożenie nam kopii holenderskiej karty podatkowej tzw. jaaropgaaf. Wszyscy pracodawcy holenderscy na zakończenie roku podatkowego są zobowiązani wystawić pracownikowi dokumenty potwierdzające wysokość zarobków i odprowadzonych podatków. Dokumenty te stanowią podstawę do zwrotu nadpłaty oraz oficjalnie potwierdzają, że pracodawca odprowadził za pracownika podatek.

Czy zawsze należy mi się cały zwrot(loonheffing)?
Tylko gdy kwota „Loon voor de loonbelasting” nie przekroczy ok. € 7 505.

Co to jest Jaaropgaaf(kliknij)?
To oficjalny, urzędowy formularz, który dostaje się od swojego pracodawcy (odpowiednik polskiego pit-u 11). Na tym dokumencie wyszczególnia się kwotę całkowitych zarobków brutto (za dany rok podatkowy) i widnieje na nim suma zapłaconych przez pracownika podatków (potrącone zaliczki na podatek dochodowy). Tak jak wspomnieliśmy, Jaaropgaf jest niezbędnym dokumentem do rozliczenia podatku holenderskiego (oprócz formularzy, które od nas się otrzymuje).W razie braku jaarograafu będą potrzebne ostatnie miesięczne rozliczenia, tzw salarisspecificatie. Były pracodawca ma obowiązek wydać Ci jaaropgaf, ale jeżeli będziesz miał trudności z jego otrzymaniem, możemy wystąpić w Twoim imieniu i spróbować go odzyskać.

Nie mam Jaaropgaaf – co zrobic?
To nie jest problem, tak jak wcześniej informowaliśmy wystarczy ostatni odcinek wypłaty tzw. salarisspecificatie. Istnieje możliwość skontaktowania się z pracodawcą i uzyskania duplikatu dokumentów. Najlepiej jednak już podczas pracy w Holandii poinformować pracodawcę, że będziecie Państwo potrzebowali jaaropgaaf. Można również napisać list do pracodawcy o wystawienie duplikatu jaaropgaafu. Jeżeli macie Państwo takie życzenie wystąpimy o wystawienie niezbędnych dokumentów.

Pracowałem u kilku pracodawców, czy muszę przedstawić wszystkie „jaaropgrafy”?
Tak, koniecznie trzeba przedstawić wszystkie karty podatkowe od każdego pracodawcy lub też ostatni odcinek wypłaty z każdej firmy, gdzie wykonywano pracę. Czasami może to być nawet 3, 4 lub nawet więcej kart podatkowych.

Aktualne terminy rozliczeń

Rok podatkowy Termin składania formularzy
2008 do 31 grudnia 2013r.
2009 do 31 grudnia 2014r.
2010 do 31 grudnia 2015r.
2011 do 31 grudnia 2016r.
2012 do 31 grudnia 2017r.

Kiedy masz obowiązek rozliczenia się z holenderskim Urzędem Skarbowym?

 • Jeżeli otrzymasz, jakiekowliek pismo z Urzędu nakazujace złożyć zeznanie podatkowe.
 • Jeśli otryzmasz z Urzędu druk, albo formularz o nazwie C-biljet ( w tym drukuwidnieja Twoje dane osobowe i nr BSN)
 • Jeżeli nie otrzymałeś z Urzędu żadnego z wyżej wymienionych dokumentów, ale należy Ci się zwrot podatku w wysokosći minimum 14 euro

Mam zameldowanie w Holandii. Jaki rodzaj formularza (biljet) powinienem złożyć w urzędzie w Holandii?
Jeżeli miałeś w danym roku podatkowym meldunek w Holandii (przez pewną część roku), potrzebujesz do rozliczenia druk o nazwie M-biljet
Jeżeli byłeś z kolei zameldowany w Holandii przez cały rok, wtedy potrzebujesz do rozliczenia druk o nazwie P-biljet 
Możemy dla Ciebie zamówić takie druki!

Na jakie ulgi mogę liczyć rozliczając podatek 2012 za pracę w Holandii?

 • Ulga dla rodzica o mniejszych dochodach, wychowującego dziecko (inkomensafhankelijke combinatiekorting)

Możesz ubiegać się o tą ulgę jeśli w roku 2012 spełniłeś(aś) następujące warunki:

 • dziecko urodz. po 31-12-1999 to było zameldowane z tobą przez okres co najmniej 6 miesięcy,
 • twój przychód przekroczył kwotę 4.814 euro
 • nie miałeś(aś) partnera fiskalnym lub twój przychód był niższy niż przychód twojego partnera fiskalnym. 

Partnerem fiskalnym może być:

 • Mąż, żona lub
 • Partner, z którym został zawarty w gminie związek partnerski(akt notarialny o wspólnym zamieszkiwaniu) lub
 • Partner, z którym posiada się wspólne dziecko lub
 • Partner, z którym jest się współwłaścicielem mieszkania/domu, w którym glównie przebywacie lub
 • Partner, z którym jest dla siebie beneficjentami świadczeń emerytalnych

Wysokość ulgi uzależniona jest od twojego wieku i przychodu i wynosi od 1024 euro do 2133 euro.

 • Ulga dla osób samotnie wychowujących dzieci (alleenstaandeouderkorting)

Możesz ubiegać się o tą ulgę jeśli w roku 2012 spełniłeś(aś) następujące warunki:

 • prowadziłeś(aś) dom z nikim innym poza dzieckiem/dziećmi urodz. po dniu 31 grudnia 1993, 
 • w tym czasie dziecko/dzieci były zameldowane z tobą pod tym samym adresem,
 • nie byłeś(aś) w związku małżeńskim i nie miałeś(aś) partnera fiskalnym przez okres co najmniej 6 miesięcy, 
 • twoje wydatki na jedno dziecko przekraczały kwotę 408 euro na kwartał albo pobierałeś(aś) zasiłek rodzinny na dzieci w Holandii lub w Polsce – twoje dziecko nie ma dochodów, jeżeli jednak dziecko posiada dochody, które są zbyt niskie na utrzymanie, to również otrzyma tą ulgę.

Wysokość ulgi wynosi 947 euro .

Utrzymywałeś(aś) co najmniej 1 dziecko urodz. po dniu 31 grudnia 1995 roku i osiągnąłeś(aś) przychody z tytułu zatrudnienia.
To wysokość tej ulgi uzależniona jest od twojego przychodu i wynosi maksymalnie 1319 euro.

 • Ulga na współmałżonka lub współdomownika „ROZŁĄKOWE”(algemene heffingskorting).

 

Dochóde wyzszy niż 6.485 euro? Na jakie ulgi mogę liczyć rozliczając podatek 2012 za pracę w Holandii?

 • Alimenty na współmałżonka(będąc w separacji) lub na ex-małżonka

 

 • Wydatki związane z Twoją własną edukacją można odliczyć od dochodu tylko, gdy ich łączna wartość wynosi co najmniej € 500

 

 • Wydatki na cele zdrowotne, które nie były objęte ubezpieczeniem zdrowotnym. Wydatki te można odliczyć jedynie, gdy łączna ich kwota przekracza 1,65 % dochodu brutto, tj. 0

 

 • Kosztów utrzymania dzieci młodszych niż 21 lat. Przysługuje ono tylko wtedy, gdy dziecko jest od ciebie zależne finansowo, ale nie pobierasz na nie dodatku dziecięcego (tzw. kinderbijslag) ani dodatku na koszty nauki (tzw. studiefinanciering). Ponadto wydatki te muszą przekraczać € 408 kwartalnie.

  Limit odliczenia wynosi:

  € 295 za każdy kwartał, kiedy utrzymywałeś dziecko, jeśli jest ono młodsze niż 6 lat
  € 355 za każdy kwartał, jeśli jest ono młodsze niż 12 lat
  € 415 za każdy kwartał, jeśli jest ono młodsze niż 18 lat
  € 355 za każdy kwartał, jeśli jest ono młodsze niż 21 lat

   

Na jakie ulgi nie mogę liczyć rozliczając podatek 2012 za pracę w Holandii?
Nie można odliczać remontu, kosztów paliwa oraz wyjazdów do Polski

Dla Ciebie, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, abyś uzyskał nadpłatę podatku najszybciej, jak jest to możliwe.

Jako specjaliści w dziedzinie holenderskiego podatku gwarantujemy Ci zwrot najwyższej możliwej do odzyskania sumy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

TWOJE DANE

Imię i nazwisko:

Adres email:

Telefon:

TYP ROZLICZENIA

Rok podatkowy:

 indywidualne  Wspólnie z małżonkiem


Nr 3:

Nr 4:

Nr 5:

Nr 6:

Nr 16a:

Nr 16b:

Nr 17:

Nr 20:

Nr 22a:

Nr 23a:

Nr 25:

Nr 26:

Nr 27:

Dochody w Polsce w PLN::

OKRES POBYTU W NIEMCZECH

 Poniżej 183 dni w roku  Poniżej 183 dni w roku

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Euro-pit" danych osobowych w celach marketingowych i na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i tradycyjną, zgodnie z ust z dnia 29 .08. 1997 (Dz.U. 2002r. nr 101, poz.926, ze zm.

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.